Logo

Zemné práce

Potrebujete pripraviť pozemok na stavbu, výkopové práce pre inžinierske siete či dokončiť práce na pozemku po stavbe? Pomôžeme vám s akýmikoľvek zemnými prácami. Máme k dispozícii širokú paletu strojov a bohaté skúsenosti. Poradíme si so všetkým, čo potrebujete. Nemusíte zháňať na každú činnosť iného dodávateľa a prácne ich koordinovať. Nechajte zemné práce na nás a ušetrite si čas, starosti a aj peniaze.

Aké zemné práce poskytujeme?

Výkop bazénaZemné práce v BratislaveZemné práceZemné výkopové práce

Akékoľvek. Zameriavame sa na všetky druhy zemných prác, napríklad:

  • kompletne pripravíme váš pozemok na stavbu
  • ak máte členitý pozemok, vyrovnáme ho
  • vykopeme a potiahneme prípojky inžinierskych sietí
  • postavíme vám základy rodinného domu či inej stavby
  • stavebný odpad a zeminu vyvezieme na skládku a vybavíme všetky dokumenty potrebné pre kolaudáciu

Náš vozový park sme zostavili tak, aby dokázal čeliť akejkoľvek výzve, vďaka čomu sme pripravení robiť v každom teréne. Ak máte úzky vstup na pozemok, zabezpečíme zemné práce minibagrom. Máme však aj stroje, ktoré zvládnu naopak väčší záber či ťažko dostupný terén. Navyše, súčasťou nášho vozového parku sú aj autá s hydraulickou rukou. Sme teda plne vybavení, aby sme vyhoveli každej vašej požiadavke, a práce vykonávame kvalitne a rýchlo.

Obráťte sa na nás, radi vám poradíme vo vašej individuálnej situácii.

Zvládneme aj rozsiahly projekt

Spolupracujte s odborníkmi. Zemné práce vykonávame už od roku 2016.Naše spolupráce s veľkými hráčmi na trhu, napríklad Skanska, Pfeiffer SK alebo Pittel Brausewetter, ukazujú, že bez problémov zvládneme aj väčšiu zákazku. Pozrite si príklady našich realizácií.

Vybavte všetko potrebné s jednou firmou

Okrem zemných prác vybavíte s našou firmou aj ďalšie potrebné úkony. Nadbytočnú zeminu či iný odpad, ktorý pri zemných prácach vznikne, šikovne naložíme pomocou áut s hydraulickou rukou rovno do kontajnerov. Následne zabezpečíme odvoz zeminy či odpadu aj s uskladnením. Máme techniku pre búracie práce, množstvo skúseností so stavbou ciest a chodníkov, realizujeme výkopy bazénov či iné výkopové práce.

Náš balík služieb je skutočne komplexný. S nami vyriešite všetko potrebné pod jednou strechou. Naše skúsenosti a kvalitu potvrdzuje nami odvedená práca.

Juraj Krajčovič

S firmou Rikop spolupracujem už niekoľko rokov. Je to firma, ktorá hľadá spôsoby a nie výhovorky. Viem sa na nich spoľahnúť. Čo je najdôležitejšie, pri práci rozmýšľajú. Snažia sa, aby bola vykonaná čo najlepšie, najjednoduchšie a bez zbytočných prieťahov. Určite odporúčam.

Juraj Krajčovič, stavbyvedúci Pittel Brausewetter

Michal Pastucha

Prácu firmy Rikop hodnotím na jednotku. Chlapci sú veľmi šikovní, prácu robia precízne, kvalitne a predsa rýchlo. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu a že vždy platí to, na čom sa dohodneme.

Michal Pastucha, konateľ spoločnosti TRANS-it

Firma RIKOP s.r.o. má sídlo v Modre. Zemné práce poskytujeme najmä v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Senci a okolitých obciach. Ak potrebujete zemné práce (či iné práce z nášho portfólia) v rámci západného Slovenska, určite sa na nás obráťte. Radi sa prídeme osobne pozrieť, čo potrebujete.

Cena za zemné práce

Prehľadný cenník za zemné práce nájdete na tejto stránke. Pri väčšom rozsahu prác je potrebná obhliadka (obhliadka je zadarmo), na základe ktorej vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás!

Dohodnite si bezplatnú obhliadku alebo nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou.
Radi ju zodpovieme.

Prosím vyplňte svoje meno.
Prosím vyplňte svoj email.
Prosím poskytnite valídny email.
Prosím napíšte Vašu správu.