Logo

Búracie a demolačné práce

Potrebujete zbúrať nehnuteľnosť či inú stavbu? Obráťte sa na profesionálov. Firma RIKOP s.r.o. vám zbúra akúkoľvek stavbu bezpečne a bez zbytočných prieťahov. Stavebný odpad rovno odvezieme na vhodnú skládku a vybavíme aj potrebné papierovačky. Náš šikovný tím a prakticky vybavený vozový park si poradí s búraním stavieb a demolačnými prácami aj v ťažko dostupnom teréne alebo vo veľkom rozsahu.

Aké búracie a demolačné práce poskytujeme?

Búracie práce minibagromBúracie práceDemolačné práceBúracie práce v Bratislave

Či už ide o búranie domu alebo iného objektu, zabezpečíme vám akékoľvek búracie práce pomocou širokého spektra bagrov a prídavných zariadení. K dispozícii máme aj minibager s búracím kladivom, ktorý sa dostane aj do úzkeho priestoru. S búracími prácami máme bohaté skúsenosti (sme na trhu už od roku 2016). Môžete sa spoľahnúť, že búranie prebehne bezpečným spôsobom.

Sme tu pre vás aj v prípade, ak potrebujete búracie alebo demolačné práce vo veľkom rozsahu. Naša firma neustále rastie a prispôsobujeme sa praktickým požiadavkám trhu. Medzi našimi spokojnými zákazníkmi nájdete aj veľké firmy, ako napríklad Skanska, Pfeiffer SK alebo Pittel Brausewetter. Chcete sa presvedčiť o kvalite našej práce? Pozrite si príklady našich realizácií.

Potrebujete búracie a demolačné práce?

Vybavte všetko potrebné s jednou firmou

Okrem búracích prác vybavíte s RIKOP s.r.o. aj mnoho ďalších úloh dôležitých pre každú stavbu. Stavebný odpad, ktorý pri búracích prácach vznikne, šikovne naložíme pomocou áut s hydraulickou rukou rovno do pripravených kontajnerov. Následne zabezpečíme odvoz stavebného odpadu aj s jeho uskladnením. Takto si ušetríte obrovské množstvo času a vybavovačiek. Vieme, že búracie práce a všetko, čo s nimi súvisí, potrebujete dokončiť čím skôr. Radi vám s nimi pomôžeme.

Odpad z búracích a demolačných prác správne vytriedime, vďaka čomu ušetríte na poplatkoch za skládku stovky až tisícky eur. Môžete sa spoľahnúť, že odpad dáme správne uskladniť, a ak bude možné jeho ďalšie spracovanie, odovzdáme ho na recykláciu. Samozrejmosťou je dodanie potrebnej dokumentácie, ktorá potvrdzuje, ako bolo s odpadom z búracích prác naložené. Túto dokumentáciu budete potrebovať ku kolaudácii stavby. Nemusíte sa trápiť hľadaním v neprehľadných zákonoch a predpisoch. Zverte búracie práce a odvoz odpadu odborníkom. Za tie roky presne vieme, čo všetko treba vybaviť.

Náš balík služieb je skutočne komplexný, takže nemusíte pre každú činnosť zháňať iného dodávateľa a potom ich koordinovať. Vyriešte všetko pod jednou strechou. Ušetrite si starosti a čas a obráťte sa na nás. Naše skúsenosti a kvalitu potvrdzuje nami odvedená práca.

Juraj Krajčovič

S firmou Rikop spolupracujem už niekoľko rokov. Je to firma, ktorá hľadá spôsoby a nie výhovorky. Viem sa na nich spoľahnúť. Čo je najdôležitejšie, pri práci rozmýšľajú. Snažia sa, aby bola vykonaná čo najlepšie, najjednoduchšie a bez zbytočných prieťahov. Určite odporúčam.

Juraj Krajčovič, stavbyvedúci Pittel Brausewetter

Michal Pastucha

Prácu firmy Rikop hodnotím na jednotku. Chlapci sú veľmi šikovní, prácu robia precízne, kvalitne a predsa rýchlo. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu a že vždy platí to, na čom sa dohodneme.

Michal Pastucha, konateľ spoločnosti TRANS-it

Búracie práce v Bratislave a okolí

Firma RIKOP s.r.o. má sídlo v Modre. Búranie domu a iných stavieb poskytujeme najmä v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Senci a okolitých obciach. Ak potrebujete búracie práce (či iné práce z nášho portfólia) v rámci západného Slovenska, určite sa na nás obráťte. Radi sa prídeme osobne pozrieť, čo potrebujete.

Cena za búracie práce

Prehľadný cenník za búracie práce nájdete na tejto stránke. Pri väčšom rozsahu prác je potrebná obhliadka (obhliadka je zadarmo), na základe ktorej vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku. Ceny za uskladnenie stavebného odpadu nie sú súčasťou nášho cenníka, nakoľko závisia od aktuálneho cenníka konkrétnej skládky odpadu (skládku vyberieme podľa lokality a druhu odpadu). Postaráme sa, aby bola cena za búracie práce a uskladnenie odpadu pre vás čo najpriaznivejšia.

Kontaktujte nás!

Dohodnite si bezplatnú obhliadku alebo nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou.
Radi ju zodpovieme.

Prosím vyplňte svoje meno.
Prosím vyplňte svoj email.
Prosím poskytnite valídny email.
Prosím napíšte Vašu správu.