Logo

Výstavba ciest: vrátane prístupovej cesty a stavby chodníka

Potrebujete zabezpečiť stavbu prístupovej cesty k pozemku či domu,stavbu chodníka či výstavbu inej cesty? Zabezpečíme pre vás výstavbu na kľúč. Nechajte na nás celý proces od prípravných stavebných prác, cez odvoz stavebného odpadu, asfaltovanie, pokládku zámkovej či inej dlažby až po prípadné spätné úpravy. Zvládneme aj väčšiu zákazku. Podieľali sme sa na výstavbe ciest a chodníkov pre samosprávu aj pre developerov v Bratislave, Malackách či v Novej Dedinke. Máme všetko potrebné vybavenie, vyškolený personál a mnohoročné skúsenosti. Kontaktujte nás a dohodneme si bezplatnú obhliadku.

Stavba prístupovej cesty

Prístupová cesta k nehnuteľnostiStavba chodníkovStavba príjazdovej cesty k domomStavba prístupovej cesty k pozemku
  • Potrebujete vybudovať celkom novú prístupovú cestu alebo vjazd na pozemok? Začnite stavebným konaním. Aj prístupová cesta k pozemku alebo k domu sa považuje za stavbu. Je preto potrebné mať vypracovaný projekt a požiadať o stavebné povolenie. Až potom môžeme k realizácii pristúpiť my.
  • Rekonštruujete už existujúcu prístupovú cestu? Ak ju neplánujete zväčšiť (žiadnym smerom), vtedy stačí ohláška na stavebnom úrade a stavebné povolenie netreba.

Potrebujete postaviť cestu alebo chodník?

Stavba prístupovej cesty k pozemku a rovnako aj akýchkoľvek iných ciest si vyžaduje odborné zručnosti a širokú škálu vybavenia. U nás nájdete oboje. Zabezpečíme vám celú realizáciu od prípravných prác až po odovzdanie hotovej prístupovej cesty pripravenej na kolaudáciu. Naše stroje a kontajnerové autá s hydraulickou rukou tvoria šikovnú kombináciu, ktorá nám uľahčuje prácu a šetrí čas, vďaka čomu budete mať stavbu prístupovej cesty hotovú oveľa rýchlejšie.

Rýchlosť práce však nikdy nejde na úkor kvality. Môžete sa spoľahnúť na dodržanie všetkých technologických postupov podľa projektovej dokumentácie, použitie kvalitných materiálov a precíznosť.

Za svojou prácou si stojíme. Dvojročnú záruku na stavbu príjazdovej cesty na kľúč garantujeme nielen fyzickým osobám, ale aj firmám, čo je garancia nad rámec zákona. Ak sa so stavbou prístupovej cesty obrátite na nás, predídete častým problémom, ako je sadnutie vozovky, nesprávne spravené podložie alebo nevyhovujúca skladba vozovky. Dôsledky zle odvedenej práce pri stavbe ciest vidíme na Slovensku, bohužiaľ, denno-denne (aj) na cestných komunikáciách. Obráťte sa na profesionálov a ušetrite si starosti. Na trhu sme už od roku 2016 a v stavbách prístupových ciest sa vyznáme. Pozrite si príklady našich realizácií.

Stavba chodníka

Stavba chodníka väčšinou nevyžaduje stavebné povolenie. Ak ide o výstavbu nového chodníka, zvyčajne je súčasťou projektovej dokumentácie k rodinnému domu alebo k inej stavbe. Menšie chodníky, napríklad v záhrade, spĺňajú väčšinou kritériá drobnej stavby (do 25m²), vtedy postačuje ohláška na stavebnom úrade. Ohlášku si vyžaduje aj rekonštrukcia už existujúceho chodníka.

Zabezpečíme vám celý proces stavby chodníka od prípravných prác na pozemku až po pokládku zámkovej alebo inej dlažby. Disponujeme všetkým potrebným vybavením a mnohoročnými skúsenosťami, vďaka čomu stavba chodníka prebehne rýchlo a kvalitne. Takýto chodník vydrží celé desaťročia a navyše aj dobre vyzerá. Určite chcete mať svoje okolie nielen funkčné, ale aj krásne. Obráťte sa na profesionálov a ušetrite si nepríjemné prekvapenia ako sadnutie chodníka alebo jeho popraskanie.

Zvládneme aj rozsiahly projekt výstavby ciest

Naše spolupráce s veľkými hráčmi na trhu, napríklad Skanska, Pfeiffer SK alebo Pittel Brausewetter, ukazujú, že bez problémov zvládneme aj väčšiu zákazku. Pozrite si príklady našich realizácií. Naše spolupráce s veľkými hráčmi na trhu, napríklad Skanska, Pfeiffer SK alebo Pittel Brausewetter, ukazujú, že vďaka nášmu plne vybavenému vozovému parku a dlhoročným skúsenostiam bez problémov zvládneme aj väčšiu zákazku.

Náš balík služieb je skutočne komplexný. Nemusíte pre každú činnosť zháňať iného dodávateľa a potom ich koordinovať. Vyriešte všetko pod jednou strechou. Naše skúsenosti a kvalitu potvrdzuje nami odvedená práca.

Juraj Krajčovič

S firmou Rikop spolupracujem už niekoľko rokov. Je to firma, ktorá hľadá spôsoby a nie výhovorky. Viem sa na nich spoľahnúť. Čo je najdôležitejšie, pri práci rozmýšľajú. Snažia sa, aby bola vykonaná čo najlepšie, najjednoduchšie a bez zbytočných prieťahov. Určite odporúčam.

Juraj Krajčovič, stavbyvedúci Pittel Brausewetter

Michal Pastucha

Prácu firmy Rikop hodnotím na jednotku. Chlapci sú veľmi šikovní, prácu robia precízne, kvalitne a predsa rýchlo. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu a že vždy platí to, na čom sa dohodneme.

Michal Pastucha, konateľ spoločnosti TRANS-it

Stavba prístupovej cesty k pozemku alebo stavba chodníka v Bratislave a okolí

Firma RIKOP s.r.o. má sídlo v Modre. Stavbu prístupovej cesty, stavbu chodníka, či iných ciest poskytujeme najmä v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Senci a okolitých obciach. Ak potrebujete stavbu cesty či chodníka (či iné práce z nášho portfólia) v rámci západného Slovenska, určite sa na nás obráťte. Radi sa prídeme osobne pozrieť, čo potrebujete.

Cena za stavbu prístupovej cesty alebo stavbu chodníka

Prehľadný cenník za stavebné práce, ktoré ponúkame, nájdete na tejto stránke. Pri väčšom rozsahu prác je potrebná obhliadka (obhliadka je zadarmo), na základe ktorej vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás!

Dohodnite si bezplatnú obhliadku alebo nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou.
Radi ju zodpovieme.

Prosím vyplňte svoje meno.
Prosím vyplňte svoj email.
Prosím poskytnite valídny email.
Prosím napíšte Vašu správu.