Logo

Výkopové práce

Potrebujete výkopy základových pásov na stavbu, výkopové práce pre inžinierske siete alebo výkopové práce minibagrom? Pomôžeme vám s akýmikoľvek výkopovými prácami. Máme k dispozícii širokú paletu strojov a bohaté skúsenosti, vďaka čomu si poradíme s čímkoľvek. Zvládneme akýkoľvek terén, zabezpečíme odvoz zeminy na skládku a aj ďalšie stavebné práce. Nechajte všetko na nás a ušetrite si čas, starosti a peniaze.

Aké výkopové práce poskytujeme?

Výkopové práce bagromVýkopové práce v BratislaveVýkopové práce v záhradeZemné a výkopové práce

Akékoľvek. Zameriavame sa na všetky druhy výkopových prác, napríklad:

  • zrealizujeme výkopové práce minibagrom
  • vykopeme základy pre rodinný dom či inú stavbu
  • vykopeme bazén
  • vykopeme a natiahneme prípojky inžinierskych sietí

Náš vozový park sme zostavili tak, aby dokázal čeliť akejkoľvek výzve, vďaka čomu sme pripravení robiť v každom teréne. Ak máte úzky vstup na pozemok, zabezpečíme výkopové práce minibagrom. Máme však aj stroje, ktoré zvládnu naopak väčší záber či ťažko dostupný terén. Navyše, súčasťou nášho vozového parku sú aj autá s hydraulickou rukou. Sme teda plne vybavení, aby sme vyhoveli každej vašej požiadavke, a práce vykonávame kvalitne a rýchlo.

Obráťte sa na nás, radi vám poradíme vo vašej individuálnej situácii.

Vybavte všetko potrebné s jednou firmou

Spolupracujte s odborníkmi. Výkopové práce vykonávame už od roku 2016. Okrem výkopových prác vybavíte s našou firmou aj ďalšie potrebné stavebné práce. Máme techniku pre búracie práce, množstvo skúseností so stavbou ciest a chodníkov, kompletne vám pripravíme pozemok na stavbu, vyrovnáme terén alebo dotiahneme inžinierske siete.

Aké služby ponúkame

Náš balík služieb je skutočne komplexný, takže nemusíte pre každú činnosť zháňať iného dodávateľa a potom ich koordinovať. Vyriešte všetko pod jednou strechou. Ušetrite si starosti a čas a obráťte sa na nás. Naše skúsenosti a kvalitu potvrdzuje nami odvedená práca.

Juraj Krajčovič

S firmou Rikop spolupracujem už niekoľko rokov. Je to firma, ktorá hľadá spôsoby a nie výhovorky. Viem sa na nich spoľahnúť. Čo je najdôležitejšie, pri práci rozmýšľajú. Snažia sa, aby bola vykonaná čo najlepšie, najjednoduchšie a bez zbytočných prieťahov. Určite odporúčam.

Juraj Krajčovič, stavbyvedúci Pittel Brausewetter

Michal Pastucha

Prácu firmy Rikop hodnotím na jednotku. Chlapci sú veľmi šikovní, prácu robia precízne, kvalitne a predsa rýchlo. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu a že vždy platí to, na čom sa dohodneme.

Michal Pastucha, konateľ spoločnosti TRANS-it

Výkopové práce v Bratislave a okolí

Firma RIKOP s.r.o. má sídlo v Modre. Výkopové práce, vrátane výkopových prác minibagrom, poskytujeme najmä v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Senci a okolitých obciach. Ak potrebujete výkopové práce (či iné práce z nášho portfólia) v rámci západného Slovenska, určite sa na nás obráťte. Radi sa prídeme osobne pozrieť, čo potrebujete.

Cenník výkopových prác

Prehľadný cenník za výkopové práce nájdete na tejto stránke. Pri väčšom rozsahu prác je potrebná obhliadka (obhliadka je zadarmo), na základe ktorej vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás!

Dohodnite si bezplatnú obhliadku alebo nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou.
Radi ju zodpovieme.

Prosím vyplňte svoje meno.
Prosím vyplňte svoj email.
Prosím poskytnite valídny email.
Prosím napíšte Vašu správu.