Logo

Odvoz stavebného odpadu

Prerábate alebo búrate nehnuteľnosť? Tak určite rozmýšľate, čo so stavebným odpadom. Zbavte sa ho pohodlne s nami. Zabezpečíme vám odvoz stavebného odpadu aj s uskladnením na vhodnej skládke. V ponuke máme široké spektrum kontajnerov na odvoz odpadu, ako aj autá s hydraulickou rukou, ktoré odpad naložia rovno do kontajnera. Ušetrite si zdĺhavé a namáhavé ručné nakladanie.

Ako prebieha odvoz stavebného odpadu?

  1. Na požadované miesto vám pristavíme vhodný kontajner
  2. Poradíme vám, ako stavebný odpad triediť, aby ste ušetrili na platbe za jeho uskladnenie
  3. Nakládku si môžete zabezpečiť sami alebo odpad naložíme my pomocou áut s hydraulickou rukou
  4. Podľa druhu odpadu odvezieme naložený kontajner na vhodnú skládku
  5. Následne vám dodáme všetku potrebnú dokumentáciu o naložení so stavebným odpadom, ktorá je potrebná ku kolaudácii
Odvoz zeminy a stavebného odpaduOdvoz zeminy

Zverte odvoz stavebného odpadu do rúk odborníkom. Môžete sa spoľahnúť, že odpad dáme správne uskladniť, a ak bude možné jeho ďalšie spracovanie, odovzdáme ho na recykláciu. Vyhnete sa tak zbytočne vysokým poplatkom za netriedený odpad a možným problémom pri kolaudácii. S odvozom stavebného odpadu máme dlhoročné skúsenosti a vieme, ako a čo je potrebné s odpadom spraviť.

Máme k dispozícii kontajnery na odvoz stavebného odpadu vo veľkosti 7, 10, 11 a 20 m³. Poradíme vám, aký kontajner je vhodný pre vás. Búrate veľkú stavbu? Poradíme si aj s veľkým množstvom odpadu.

Obráťte sa na nás, radi vám poradíme vo vašej individuálnej situácii.

Vyriešte všetko potrebné s jednou firmou

Okrem odvozu stavebného odpadu sa firma RIKOP s.r.o. zameriava aj na búracie, zemné a výkopové práce. Zabezpečíme kompletné zbúranie vašej nehnuteľnosti aj s odvozom stavebného odpadu.

Zvládneme aj rozsiahly projekt

Spolupracujte s odborníkmi. Stavebné práce a odvoz odpadu vykonávame už od roku 2016. Naše spolupráce s veľkými hráčmi na trhu, napríklad Skanska, Pfeiffer SK alebo Pittel Brausewetter, ukazujú, že vďaka nášmu plne vybavenému vozovému parku a dlhoročným skúsenostiam bez problémov zvládneme aj väčšiu zákazku. Pozrite si príklady našich realizácií.

Juraj Krajčovič

S firmou Rikop spolupracujem už niekoľko rokov. Je to firma, ktorá hľadá spôsoby a nie výhovorky. Viem sa na nich spoľahnúť. Čo je najdôležitejšie, pri práci rozmýšľajú. Snažia sa, aby bola vykonaná čo najlepšie, najjednoduchšie a bez zbytočných prieťahov. Určite odporúčam.

Juraj Krajčovič, stavbyvedúci Pittel Brausewetter

Michal Pastucha

Prácu firmy Rikop hodnotím na jednotku. Chlapci sú veľmi šikovní, prácu robia precízne, kvalitne a predsa rýchlo. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu a že vždy platí to, na čom sa dohodneme.

Michal Pastucha, konateľ spoločnosti TRANS-it

Odvoz stavebného odpadu v Bratislave a okolí

Firma RIKOP s.r.o. má sídlo v Modre. Odvoz stavebného odpadu poskytujeme najmä v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Senci a okolitých obciach. Ak potrebujete odvoz stavebného odpadu (či iné práce z nášho portfólia) v rámci západného Slovenska, určite sa na nás obráťte. Radi sa prídeme osobne pozrieť, čo potrebujete.

Cena za odvoz stavebného odpadu

Cenu za pristavenie a odvoz naloženého kontajnera nájdete v cenníku na tejto stránke. Cena za uskladnenie na skládke závisí od druhu odpadu. Nie je súčasťou nášho cenníka, pretože závisí od cenníka konkrétnej skládky. Pre bližšie informácie nám napíšte email alebo zavolajte. Radi vám poradíme.

Kontaktujte nás!

Dohodnite si bezplatnú obhliadku alebo nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou.
Radi ju zodpovieme.

Prosím vyplňte svoje meno.
Prosím vyplňte svoj email.
Prosím poskytnite valídny email.
Prosím napíšte Vašu správu.