Logo

Inžinierske siete

Chystáte sa stavať a potrebujete na pozemok dotiahnuť inžinierske siete? Alebo riešite opravu poruchy kanalizácie? Obráťte sa na nás. Váš stavebný pozemok kompletne pripravíme na stavbu, vrátane výkopu a natiahnutia inžinierskych sietí na kľúč. Ak už máte pozemok upravený a je potrebné ho kvôli inžinierskym sieťam narušiť, dáme ho do pôvodného stavu.

Plynová alebo elektrická prípojka, prívod vody do domu či dotiahnutie kanalizácie

Naša firma sa zameriava na zemné práce. Zrealizujeme vám výkop a zásyp akejkoľvek inžinierskej siete, či už potrebujete elektrickú alebo plynovú prípojku, prívod vody do domu alebo dotiahnuť kanalizáciu. Okrem výkopových prác vám s našimi partnermi zabezpečíme aj samotné uloženie inžinierskej siete (potrubia alebo kábla) a potiahneme vám elektrickú či plynovú prípojku na potrebné miesto. Potrebujete kompletnú prekládku inžinierskych sietí? Žiaden problém!

S nami sa nemusíte obávať, že vám na pozemku ostatne neporiadok. Spätné úpravy terénu sú samozrejmosťou - všetko, čo pri výkope narušíme, vrátime do pôvodného stavu.

Dôležité! Aby sme mohli pristúpiť k výstavbe inžinierskych sietí, je potrebné, aby ste mali vybavené požadované povolenia (realizácia inžinierskych sietí si vyžaduje stavebné povolenie a súhlasy od distribútorov).

Elektrická prípojkaPrípojka kanalizáciePríprava kanalizáciePrívod vody

Potrebujete dotiahnuť alebo opraviť inžinierske siete?

Oprava poruchy kanalizácie a elektrickej či plynovej prípojky

V prípade poruchy kanalizácie vám zabezpečíme odkopanie a opravu kanalizácie, ako aj spätné úpravy terénu. Ak máte poruchu inej inžinierskej siete, je potrebné sa obrátiť na dodávateľa siete. Výkopom inžinierskych sietí sa venujeme už od roku 2016. Našou prednosťou je kompletne vybavený vozový park a tím šikovných pracovníkov.

Ste developer a potrebujete vyriešiť inžinierske siete na kľúč?

Tak ste tu správne! Zvládneme aj kompletnú prípravu stavebných pozemkov s dotiahnutím inžinierskych sietí na rozsiahlej ploche.

Nebojíme sa ani veľkých a ambicióznych projektov! Máme za sebou úspešné spolupráce s veľkými hráčmi na trhu, ako napríklad Skanska, Pfeiffer SK alebo Pittel Brausewetter. Chcete sa o kvalite našej práce presvedčiť sami? Pozrite si príklady našich realizácií.

Vybavte všetko potrebné s jednou firmou

Okrem dotiahnutia kanalizácie, výkopu pre elektrické a plynové prípojky či prívodu vody do domu vám vieme zabezpečiť aj široký rozsah iných stavebných prác. Pripravíme váš pozemok na stavbu, vykopeme základy domu, postavíme prístupovú cestu či chodník, zabezpečíme odvoz stavebného odpadu či zeminy.

Náš balík služieb je skutočne komplexný, takže nemusíte pre každú činnosť zháňať iného dodávateľa a potom ich koordinovať. Okrem pripojenia inžinierskych sietí na kľúč vyriešte pod jednou strechou aj všetko ostatné. Ušetrite si starosti a čas a obráťte sa na nás. Naše skúsenosti a kvalitu potvrdzuje nami odvedená práca.

Juraj Krajčovič

S firmou Rikop spolupracujem už niekoľko rokov. Je to firma, ktorá hľadá spôsoby a nie výhovorky. Viem sa na nich spoľahnúť. Čo je najdôležitejšie, pri práci rozmýšľajú. Snažia sa, aby bola vykonaná čo najlepšie, najjednoduchšie a bez zbytočných prieťahov. Určite odporúčam.

Juraj Krajčovič, stavbyvedúci Pittel Brausewetter

Michal Pastucha

Prácu firmy Rikop hodnotím na jednotku. Chlapci sú veľmi šikovní, prácu robia precízne, kvalitne a predsa rýchlo. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu a že vždy platí to, na čom sa dohodneme.

Michal Pastucha, konateľ spoločnosti TRANS-it

Výstavba inžinierskych sietí v Bratislave a okolí

Firma RIKOP s.r.o. má sídlo v Modre. Služby spojené s inžinierskymi sieťami poskytujeme najmä v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Senci a okolitých obciach. Ak potrebujete dotiahnutie/prekládku inžinierskych sietí (či iné práce z nášho portfólia) v rámci západného Slovenska, určite sa na nás obráťte. Radi sa prídeme osobne pozrieť, čo potrebujete.

Cena za inžinierske siete

Cenník za výkopové práce pre inžinierske siete nájdete na tejto stránke. Pri väčšom rozsahu prác s elektrickou či plynovou prípojkou k pozemku, prívodom vody do domu alebo dotiahnutím kanalizácie je potrebná obhliadka (obhliadka je zadarmo), na základe ktorej vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás!

Dohodnite si bezplatnú obhliadku alebo nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou.
Radi ju zodpovieme.

Prosím vyplňte svoje meno.
Prosím vyplňte svoj email.
Prosím poskytnite valídny email.
Prosím napíšte Vašu správu.