Logo

Práce s hydraulickou rukou

Chcete si ušetriť čas pri nakládke stavebného materiálu či odpadu, potrebujete vyložiť materiál na ťažko dostupné miesto alebo zriadiť stavenisko? Pomôžeme vám s prácami s hydraulickou rukou na stavbe, pri búraní, výkopoch alebo iných stavebných prácach. Máme k dispozícii niekoľko nákladných áut s hydraulickou rukou a skúsených pracovníkov.

Okrem prác s hydraulickou rukou naša firma ponúka široké spektrum výkopových, zemných a búracích prác. Postaráme sa o všetko, čo potrebujete.

Aké práce s hydraulickou rukou poskytujeme?

Nákladka zeminy pomocou hydraulickej rukyNákladka zeminy pomocou hydraulickej rukyNákladka zeminy pomocou hydraulickej ruky

Pomocou nákladných áut s hydraulickou rukou vám materiál naložíme rovno do kontajnera auta a odvezieme ho, kam potrebujete. Nemusíte zháňať ďalšieho pracovníka alebo stroj na nakladanie a vykladanie kontajnera, všetko vyriešime za vás. Práce s hydraulickou rukou vám ušetria čas aj peniaze.

Rovnako jednoduché je potom aj vykladanie materiálu pomocou hydraulickej ruky. Auto s hydraulickou rukou si navyše poradí aj s naložením či vyložením materiálu cez plot alebo inú prekážku. Vďaka autu s hydraulickou rukou sa dostaneme aj do ťažko dostupného terénu. Ak pri stavebných prácach vznikne stavebný odpad, zabezpečíme jeho naloženie, odvoz a uskladnenie na vhodnej skládke. Ponúkame vám aj prenos unimobunky a zriadenie staveniska.

Obráťte sa na nás, radi vám poradíme vo vašej individuálnej situácii.

Zvládneme aj rozsiahly projekt

Práce s hydraulickou rukou vykonávame už od roku 2016 a vieme, ako vám na stavbe uľahčia situáciu. Spolupracujte s odborníkmi.Naše spolupráce s veľkými hráčmi na trhu, napríklad Skanska, Pfeiffer SK alebo Pittel Brausewetter, ukazujú, že bez problémov zvládneme aj väčšiu zákazku. Pozrite si príklady našich realizácií.

Vybavte všetko potrebné s jednou firmou

Okrem prác s hydraulickou rukou vybavíte s našou firmou aj ďalšie potrebné stavebné práce. Zabezpečíme vám akékoľvek výkopové práce, zbúrame nehnuteľnosť či vybudujeme prístupovú cestu.

Náš balík služieb je skutočne komplexný, takže nemusíte pre každú činnosť zháňať iného dodávateľa a potom ich koordinovať. Spolu s prácami s hydraulickou rukou vyriešite všetko pod jednou strechou. Ušetrite si starosti a čas a obráťte sa na nás. Naše skúsenosti a kvalitu potvrdzuje nami odvedená práca.

Juraj Krajčovič

S firmou Rikop spolupracujem už niekoľko rokov. Je to firma, ktorá hľadá spôsoby a nie výhovorky. Viem sa na nich spoľahnúť. Čo je najdôležitejšie, pri práci rozmýšľajú. Snažia sa, aby bola vykonaná čo najlepšie, najjednoduchšie a bez zbytočných prieťahov. Určite odporúčam.

Juraj Krajčovič, stavbyvedúci Pittel Brausewetter

Michal Pastucha

Prácu firmy Rikop hodnotím na jednotku. Chlapci sú veľmi šikovní, prácu robia precízne, kvalitne a predsa rýchlo. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu a že vždy platí to, na čom sa dohodneme.

Michal Pastucha, konateľ spoločnosti TRANS-it

Práce s hydraulickou rukou v Bratislave a okolí

Firma RIKOP s.r.o. má sídlo v Modre. Práce s hydraulickou rukou poskytujeme najmä v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Senci a okolitých obciach. Ak potrebujete práce s hydraulickou rukou (či iné práce z nášho portfólia) v rámci západného Slovenska, určite sa na nás obráťte. Radi sa prídeme osobne pozrieť, čo potrebujete.

Cena za práce s hydraulickou rukou

Prehľadný cenník za práce s hydraulickou rukou nájdete na tejto stránke. Pri väčšom rozsahu prác je potrebná obhliadka (obhliadka je zadarmo), na základe ktorej vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás!

Dohodnite si bezplatnú obhliadku alebo nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou.
Radi ju zodpovieme.

Prosím vyplňte svoje meno.
Prosím vyplňte svoj email.
Prosím poskytnite valídny email.
Prosím napíšte Vašu správu.