Logo

Odvoz zeminy

Robíte úpravy okolo domu, upravujete pozemok či kopete bazén? Tak určite rozmýšľate, čo s nepotrebnou zeminou. Zbavte sa jej pohodlne s nami. Zabezpečíme vám odvoz zeminy a hliny aj s jej uskladnením na skládke. V ponuke máme široké spektrum kontajnerov na odvoz zeminy či iného odpadu, ako aj autá s hydraulickou rukou. Zeminu rýchlo a bezproblémovo naložíme do kontajnera a vy si ušetríte namáhavé a zdĺhavé ručné nakladanie.

Ako prebieha odvoz zeminy a hliny?

  • Na požadované miesto vám pristavíme vhodný kontajner
  • Nakládku si môžete zabezpečiť sami alebo naložíme zeminu pomocou áut s hydraulickou rukou do kontajnera my
  • Máme k dispozícii kontajnery na odvoz zeminy či iného odpadu vo veľkosti 7, 10, 11 a 20 m³. Poradíme vám, aký kontajner je vhodný pre vás
  • Zvládneme aj odvoz väčšieho množstva zeminy.
  • Naložený kontajner so zeminou odvezieme na vhodnú skládku odpadu, kde zabezpečíme jej uskladnenie.
Odvoz zeminy a stavebného odpaduOdvoz zeminy

Obráťte sa na nás, radi vám poradíme vo vašej individuálnej situácii.

Vybavte všetko potrebné s jednou firmou

Okrem odvozu zeminy na skládku sa postaráme aj o odvoz stavebného či iného odpadu. Samozrejmosťou je dodanie potrebnej dokumentácie, ktorá preukazuje, ako bolo s odpadom naložené. Dokumentácia je potrebná ku kolaudácii stavby.

Firma RIKOP s.r.o. sa zameriava aj na búracie, zemné a výkopové práce zároveň s odvozom zeminy. Vyriešte všetko potrebné s nami a ušetrite si čas či starosti s ďalšími vybavovačkami.

Máme moderný a plne vybavený vozový park a skúsený tím pracovníkov. Vďaka tomu si poradíme s každým terénom, či už máte úzky vstup na pozemok alebo naopak potrebujete širší záber.

Zvládneme aj rozsiahly projekt

Spolupracujte s odborníkmi. Stavebné práce a odvoz zeminy či hliny vykonávame už od roku 2016.Naše spolupráce s veľkými hráčmi na trhu, napríklad Skanska, Pfeiffer SK alebo Pittel Brausewetter, ukazujú, že bez problémov zvládneme aj väčšiu zákazku. Pozrite si príklady našich realizácií.

Juraj Krajčovič

S firmou Rikop spolupracujem už niekoľko rokov. Je to firma, ktorá hľadá spôsoby a nie výhovorky. Viem sa na nich spoľahnúť. Čo je najdôležitejšie, pri práci rozmýšľajú. Snažia sa, aby bola vykonaná čo najlepšie, najjednoduchšie a bez zbytočných prieťahov. Určite odporúčam.

Juraj Krajčovič, stavbyvedúci Pittel Brausewetter

Michal Pastucha

Prácu firmy Rikop hodnotím na jednotku. Chlapci sú veľmi šikovní, prácu robia precízne, kvalitne a predsa rýchlo. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu a že vždy platí to, na čom sa dohodneme.

Michal Pastucha, konateľ spoločnosti TRANS-it

Odvoz zeminy v Bratislave a okolí

Firma RIKOP s.r.o. má sídlo v Modre. Odvoz zeminy poskytujeme najmä v Bratislave, Trnave, Pezinku, Malackách, Senci a okolitých obciach. Ak potrebujete odvoz zeminy (či iné práce z nášho portfólia) v rámci západného Slovenska, určite sa na nás obráťte. Radi sa prídeme osobne pozrieť, čo potrebujete.

Cena za odvoz zeminy

Cenu za pristavenie a odvoz naloženého kontajnera nájdete v cenníku na tejto stránke. Cena za uskladnenie zeminy na skládke nie je súčasťou nášho cenníka, pretože závisí od aktuálneho cenníka konkrétnej skládky. Pre bližšie informácie nám napíšte email alebo zavolajte. Radi vám poradíme.

Kontaktujte nás!

Dohodnite si bezplatnú obhliadku alebo nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou.
Radi ju zodpovieme.

Prosím vyplňte svoje meno.
Prosím vyplňte svoj email.
Prosím poskytnite valídny email.
Prosím napíšte Vašu správu.